Maxwinbet Para Yatırma Para Çekme İşlemleri

Maxwinbet para yatırma para çekme işlemleri arasında havale ile, Cep Bank, TL nakit ve diğer bankacılık işlemleriyle yatırım, para çekme ve para yatırma işlemlerini yapabilirsiniz.

Maxwinbet para yatırma işlemi için öncelikli olarak siteye kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işleminde vereceğiniz bilgiler tamamen sizin güvenliğiniz içindir. Siteye kayıt olurken verdiğiniz bilgilerin hatalı olması durumunda yatırım ve çekimlerde sorun yaşayabilirsiniz. Bahis sitesi yatırım limitleri ve banka bilgileri güncellenmektedir bu yüzden her yatırım öncesi canlı destek ile iletişim kurmanız yararınıza olacaktır.

Maxwinbet para yatırma işlemi şunlardır;

Havale İle Yatırım –  Minimum Yatırım:100 TL

Cepbank ile Yatırım – Mininimum Yatırım:20 TL

TLnakit ile yatırım – Mininum Yatırım:100 TL

MAXWİNBET PARA ÇEKME

Maxwinbet Para Çekme işlemi  Finans bölümünden yapılmaktadır. Hesabımız da kolayca bir şekilde kazanç sağlayıp elde ettiğiniz bakiyenin çekim talebini finans bölümüne girerek  Maxwinbet PARA ÇEKMEkısmına girip sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girip onaylamanız gerekmektedir. Sizden istenilen bilgiler ad, soyad, banka bilgisi, çekim yapmak istediğiniz miktar vb bilgilerdir. Maxwinbet sitesinde çekim işlemleri minimum 5 dk – maximum 30 dk arasında sonuçlanmaktadır.  MİNİMUM 100 TL ÇEKİMyapabilirsiniz.