Caddebet Para Yatırma Para Çekme

Caddebet para yatırma para çekme, Caddebet bahis sitesi PTT bank, Akbank, Garanti Bankası, Ziraat, Denizbank ve Vakıfbank gibi anlaşmalı olduğu bankalardan para çekme ve yatırma işlemlerini yapabilirler.

Kullanıcılarına bonuslar vererek, daha çok kazanç elde etmelerini sağlayan Caddebet, para yatırma ve çekme işlemlerine dair detayları üye olan kullanıcılara sunmaktadır. Türk kullanıcılar için Caddebet’in en önemli özelliği PTT Bank ile anlaşmasının olmasıdır. Ek bir ücret ödemeden PTT Bank üzerinden işlemlerinizi halledebilirsiniz. PTT ödeme yönteminin aktif olarak kullanılması kullanıcılara ciddi anlamda kolaylık sağlamaktadır.

Caddebet Para Yatırma Yöntemi

Caddebet PTT Bank para yatırma ile çalışarak anlaşmalı olan çok sayıdaki bankadan biriyle ödeme yapmanıza imkan vermektedir. PTT bank hesabına en az 20 TL olacak şekilde İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Denizbank, Finansbank bankalarından biriyle havale yapabilirsiniz. Caddebet’te ayrıca Paykasa sanal ödeme sistemiyle de para yatırma imkanınız vardır. Para yatırma işlemlerinde para yatırma bildiriminizi yapmak için, işlem sırasında yaşadığınız sorunları çözmek için sitenin canlı destek hizmetinden yardım alabilirsiniz.

Caddebet Para Çekme Nasıl Yapılır

Caddebet’te para çekmek için hesabınızda en az 20 TL bulunması gerekmektedir. Para çekme limiti ise 10 bin TL olarak sınırlandırılmıştır. Paranızı PTT üzerinden teslim almanız mümkündür. Öncelikle sitede para çekme bölümünden talebinizi siteye iletmeniz gerekmektedir. Paranız 2 saat içinde PTT’ye isminizle yollanmış olacaktır. PTT kartınız varsa paranızı bu hesaba  da talep edebilirsiniz. Para çekme işlemlerinde doğru ve eksiksiz bilgi vermeniz; paranızın doğrudan size ulaşması konusunda önemli bir detaydır.